Form Servis Hizmetleri Makina San. ve Tic. Koll. Şti , Form Makina CNC Tak.Tez . A.Ş. bünyesinde oluşturulmuş ve eğitilmiş tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadrosu ile 2005 yılında ayrı bir servis firması olarak kurulmuş, müşteri memnuniyetinin önemini kavramış bir deneyim ile kaliteli ve zamanında servis verebilmek için hem insana hem teknolojiye büyük yatırımlar yapmıştır.
Başta Mazak talaşlı imalat ve Lazer Tezgâhları olmakla birlikte dünya çapında isim yapmış olan Schliefring Grubu taşlama grubu (STUDER) ve Kayar Otomat NOMURA DS markasını başarı ile temsil etmektedir.
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir illerimizdeki ofislerimizde istihdam edilmiş 58 kişilik tecrübeli, genç ve dinamik mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadromuzla Türkiye’nin her yerine 24 saat içinde servis ve yedek parça hizmeti verebilmekteyiz. Hafta sonu ve mesai saatleri dışındaki sorunlarınızda da ücretsiz telefon desteğimizle her zaman yanınızdayız.

Form Robot Otomasyon, otomotivden metale ve gıdadan plastiğe kadar çeşitli endüstriyel sektörler için robotlu otomasyon sistemleri geliştiren ve bu alanda öncü kurumlar arasında olan bir mühendislik firmasıdır. Kurucularının yurtiçinde elde ettiği tecrübeler, Form Robot Otomasyonun misyon ve vizyonunu belirleyici olmuştur. Sunduğumuz yenilikçi ve esnek çözümler ile bugün ve gelecekte stratejinizi desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Firmamız, müşterilerimizin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini; konusunda uzman personeli ile anahtar teslimi olarak, en uygun fiyat ile sunmaktadır. Uzmanlık alanlarına göre ayrılan ve projelere göre de katkı üreten 7 kişilik mühendislik ekibi her geçen gün genişlemektedir.

Robot uygulamaları alanındaki farklılığımız, projenin tamamını kendi personelimizle bünyemizde çözebilmemizdir. Bu özelliğimiz müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli ve efektif çözümler üretmemizi sağlamaktadır.

Firmamız, robot otomasyon ve mekaniğin ayrılmaz bir bütün olduğu anlayışıyla Form Servis’in tecrübelerinden yararlanarak anahtar teslimi projeler üretmek amaçlı 2014’de faaliyete geçmiştir.

Kuruluş tarihinden itibaren Form Robot Otomasyon, Avrupa’nın endüstriyel robot pazarının lideri Kuka Roboter GmbH’nın resmi sistem partneri olarak faaliyet göstermektedir

ADRES

Şerifali Mahallesi Hattat Sokak No: 45 Ümraniye / İstanbul

E-MAIL

otomasyon@formcnc.com.tr