BAKIM VE TAMİR

 • Bakım:
 Önleyici robot bakımları maalesef genellikle göz ardı edildiğini ve daha sonra çok daha masraflı hasarlara yol açtığını gözlenmektedir… Oysa ki önleyici ve gerçekleştirilecek periyodik bakımlar robotunuzun ömrünü ve performansını arttırır, arıza risklerini  ve dolayısıyla duruşlarınızı en aza indirir!

Tamir:
Hızlı ve etkili şekilde arıza teşhis sonrası özel ekipmanlar sayesinde robot ve kontrol kabini bileşenleri tamir edilir.

Yedek Parça:
Garantili orijinal parça ve aksesuarlar ile teknik destek ve yedek parça tedariği konusunda sizlere tam destek vermekteyiz.
Oluşabilecek hasar veya arıza durumlarını uygulamanızı inceledikten sonra belirleyip, en uygun fiyatlarla güvenilir gerekli parça listesi önerilmektedir.

Eğitim:
Firmamız, sertifikalı robot uzmanlarla verdiği eğitim hizmetleri ile üretim performansınızı en üst seviyeye çıkartmanızı sağlar.
Temel bilgilerden uzmanlık kurslarına kadar ulaşan sertifikalanmış mesleki eğitim ve geliştirme programları ile sizi bugünden, yarının yüksek teknolojisine hazırlıyor.
 • Danışmanlık
  Proje Danışmanlığı:
Robotlu otomasyon projelerinin oluşturulması, fizibilite çalışmaları gibi yatırımın gerçekleştirilmesi için gerekli teknik ve mühendislik çalışmalarını kapsar. Mevcut üretim sistemleri için verimlilik ve kapasite artışı amaçlı çalışmalarında da danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.
  Danışmanlık Hizmetleri;
  Teknoloji seçimi,
  Fizibilite değerlendirme,
  Bütçe analizi,
  Amortisman zamanı hesaplama,
  Robot ve ekipmanlarının seçimi,
  Üretimde çevrim zamanı analizi.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir